Páči sa mi to 

Postele na mieru

Okrem skvelých matrací vám vieme vyrobiť aj skvelé postele na mieru podľa vašich predstáv a želaní.Pracujeme s masívnym drevom. Môžete si vybrať ktorúkoľvek drevinu z odkrytého masívu alebo látku zo 100% bavlny, ktorá zvýrazní eleganciu vašej spálne.

DREVENÉ POSTELE Z MASÍVU
Na úpravu dreva používame len prírodné oleje. Prečo práve drevené postele?  Drevo je obľúbený prírodný materiál, ktorý krásne vonia. Vďaka ľahkej údržbe je vhodný aj pre alergikov. Je nepriateľom prachu a roztočí. Drevené postele sú stabilné, pevné a veľkou výhodou je dlhá životnosť. Krásne a kvalitné opracované drevo má svoje nezameniteľné čaro.

LÁTKOVÉ POSTELE
Stále žiadané sú čalúnené postele. Naše postele sú kvalitné „kostrou", ale vyzerajú pekne aj „zvonka". Keď vyrábame "šaty" pre naše masívne konštrukcie postelí, používame výhradne iba 100% prírodné látky, ktoré môžete ľahko čistiť. Vďaka 100% ej bavlne "dýchajú" a sú veľmi príjemné na dotyk. Môžete si vybrať z viac ako 500 odtieňov a vzorov látok a nakombinovať si najlepšiu variantu do vášho interiéru. V prípade špeciálnej požiadavky, ktorá sa v našom sortimente nenachádza, vám radi pripravíme ponuku.

TYPY POSTELÍ

Hard top 

  • s tvrdou podložkou

Box springs

  • s pružinovou podložkou

Ottoman a storage bed 

  • s tvrdou podložkou
  • s úložným priestorom
  • s dvomi zásuvkami z bočnej strany (zboku) spredu len pri posteliach v rozmere 100x200cm  resp. 200x200 cm a viac
  • s otváraním lôžka dohora

ČELO
U nás si môžete vybrať z rôznych druhov a tvarov čiel. Na ich výrobu používame základný materiál drevo.  V prípade tvarov, ktoré sa nenachádzajú v našej ponuke, vám pomôže náš personál  vytvoriť čelo podľa vašich predstáv.

NOŽIČKY
Na výber ponúkame drevené, kovové nožičky, rôznej výšky a tvaru. Máme šikovného dodávateľa, ktorý splní vaše predstavy a želania. Nožičky dávajú posteli stabilitu, výšku a "vzduch".

Mám záujem o Postele na mieru

Ak chcete vedieť viac