Páči sa mi to 

Aktuality

Veľké letné zľavy

Dovolenky sú v plnom prúde, a my sme si tiež dovolili "poľaviť". Pre vás, ktorí túžite po zdravom spánku, sme pripravili výhodný nákup. Môžete získať zľavu až 100 Eur.

Viac >

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu

Náš tím sa rozrastá. Hľadáme príjemného človeka do našej firmy.

Viac >

Nový showroom v Bratislave

VEĽKÁ NOVINA! Od februára nás môžete navštíviť aj v novučičkých priestoroch v nábytkovom dome LightPark v hlavnom meste.

Viac >

Mäkkúčko a teplúčko aj v zime.

Aj v tejto zime môžete dobre spať. Ak si do konca JANUÁRA objednáte akýkoľvek matrac z našej ponuky, získate od nás ZĽAVU až 35% na nákup toppera podľa svojho výberu (Exclusive, Modern, Standard).

Viac >

Tento týždeň zatvorené.

Milí zákazníci, v termíne 15. - 21.10. 2018 máme náš showroom zatvorený. Vystavujeme na veľtrhu nábytku Moddom v Bratislave. Od pondelka 22.10. 2018. sme opäť "otvorení pre všetkých".

Viac >

Dobrý spánok zažijete aj v hoteloch

Prečítajte si, ako možno dosiahnuť úspech, ktorý je založený na absolútnom pohodlí. V časopise TOPtrendy o téme porozprával náš konateľ Matej Jánošík.

Viac >

Pre veľký záujem predlžujeme

Letná akcia "Najlepší letný relax" sa nám vydarila. Preto sme sa rozhodli, že matrac Caravaggio samostatne alebo s posteľou si môžete u nás zakúpiť za výhodnú cenu do konca septembra.

Viac >

Srdečne vás pozývame...

Srdečne vás pozývame do Bratislavy na výstavu Moddom, veľtrh nábytku, kde sa budeme prezentovať. Výstava sa koná v termíne 17. - 21. 10. 2018. v bratislavskej Inchebe.

Viac >

Od dnes do nedele...

Milí zákazníci, v termíne 25. - 29.7. 2018 máme náš showroom zatvorený. Opäť sa na vás tešíme od pondelka 30.7. 2018.

Viac >

Najlepší letný relax

Kto povedal, že sa v lete nevyspíte, lebo je TEPLO? Pri výrobe nášho luxusného matraca CARAVAGGIO sme použili aj konský vlas. Ten odvádza vlhkosť a Vy sa po celú nielen letnú noc cítite príjemne. Ak si počas prázdnin do 31.8. 2018 u nás objednáte práve tento matrac s posteľou na mieru, dostanete od nás až 20% zľavu na celý nákup. Ak si zvolíte matrac samostatne, získate od nás skvelú zľavu 15%.

Viac >

Elegantné a láskavé k vášmu telu.

Nechajte sa rozmaznávať a obdarujte sa krásnym matracom ešte pred Vašou dovolenkou. Pocit, že budete spať ako na obláčiku, Vám určite stojí za to! Ak si v termíne do 30.6. 2018 u nás objednáte elegantný matrac Susan alebo láskavý matrac Maria s posteľou na mieru, dostanete od nás až 20% zľavu na celý nákup. Ak si vyberiete iba matrac, získate zľavu 15%.

Viac >

Počas výstavy máme zatvorené!

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že v termíne 8.3. - 21.3 2018 bude náš showroom zatvorený.

Viac >

MAREC v pohodlí a elegancii

Marec je mesiac kníh, ktoré si môžete prečítať v pohodlí na našich luxusných a elegantných posteliach. Ak si v termíne 1. - 31. 3. 2018 u nás objednáte ktorýkoľvek matrac, dostanete od nás 15% zľavu z ceny nákupu. Ak si vyberiete ktorúkoľvek posteľ na mieru s matracom, získate 20% zľavu na celý nákup.

Viac >

Zimná akcia!

Aj v novom roku môžete sladko snívať. Ak si v mesiaci JANUÁR alebo FEBRUÁR objednáte ktorýkoľvek matrac z našej ponuky, získate ZĽAVU 30% na nákup toppera podľa svojho výberu (Exclusive, Modern, Standard).

Viac >

Chystáme sa na výstavu.

Je tu nový rok a s ním veľa práce pred nami. Ideme na výstavu NÁBYTOK A BÝVANIE 2018 v Nitre. Radi Vás privítame v pavilóne F, približne v strede na ploche 66m2.

Viac >

Jesenná akcia!

Na skvelý matrac Caravaggio!!! Keď si zakúpite tento matrac v mesiaci OKTÓBER alebo NOVEMBER, dostanete od nás zľavu 15%. Ak si vyberiete aj ktorúkoľvek posteľ, získate od nás až 20% -nú zľavu z ceny postele.

Viac >

Boli sme na výstave.

A mohli ste nás "vidieť" aj v časopise Nábytok a bývanie Plus v rámci výstavy nábytku MODDOM v bratislavskej Inchebe v dňoch 18. - 22.10. 2017.

Viac >

Mäkučké vankúše a paplóny

S radosťou vám oznamujeme, že sme začali spolupracovať so spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu a renováciu perových a páperových vankúšov a paplónov.

Viac >

Písali o nás!

Časopis Trendy Bývanie nás oslovil s ponukou uverejnenia článku o nás. Pozrite sa a prečítajte si, prečo sú naše matrace také jedinečné, prečo ich predávame aj tu na Slovensku.

Viac >

Ak chcete vedieť viac